ZOMER rooster DPFC 2017



ZOMER rooster DPFC 2017


Het ZOMER rooster geldt alleen gedurende de periode:
10 juli t/m 20 augustus 2017

klik HIER


Vanaf maandag 21 augustus 2017 hanteren wij weer de normale openingstijden en zal ons uitgebreide groepslessen rooster weer van start gaan.


Onze lesrooster voor het nieuwe seizoen 2017-2018

       
( start vanaf maandag 21 augustus 2017 )
        ( = Dans )     ( = Sport )

 

     

Zaal 1
(Downstairs since 1987)

Zaal 2
(Upstairs since 1997)
Zaal 3
(Upper parkside since 2006)
M
A
A
N
D
A
G
09.15-10.00 Disco Workout  (nieuw)
10.00-11.00 Easy Dance Class 4 mommy’s
11.00-11.15 Buik Spier Kwartier/Make your Abs burn!
     
16.00-17.00 Streetdance/Urban kids gr 3/4/5
17.00-18.00 Klassiek ballet kids groep 5/6/7
18.00-19.00 Klassiek ballet begin. teens t/m volw.
19.00-20.00 Easy Dance Class for Everyone
20.00-21.00 Afro Jazz 14+ / volwassenen
21.00-22.00 Urban/Street Jazz beginners
09.00-09.45 B.B.B.
09.45-10.30 Fit & Fun
     
     
     
16.00-17.00 JUMPING-Dance kids gr 4 t/m 8
17.00-18.00 DIVA Dance gr 8 + teenage (new)
18.00-19.00 Street/HipHop teenage
19.00-20.00 Street/HipHop 14+ / volwassenen
20.00-20.45 JUMPING-Fitness
20.50-21.35 Total Body Workout
     
     
     
     
     
     
17.00-18.00 Street/HipHop kids groep 6/7
18.00-19.00 Street/HipHop groep 8
19.00-19.45 Pilates
19.45-20.30 Ultimate Ballet Workout (nieuw)
D
I
N
S
D
A
G
10.00-10.45 BodyART Stretch
10.45-11.30 Ultimate Ballet Workout (nieuw)
     
16.00-17.00 Klassiek kids gr 5/6/7/8 fast begin
17.00-18.00 Show & Musical les kids 3/4/5
18.00-19.00 Klassiek ballet teenage
19.00-20.00 Klassiek ballet beginners
20.00-21.00 Just Dance! Beginners (nieuw)
21.00-22.00 Modern Jazz fast beginners
09.15-10.00 Total Body Workout
     
     
16.00-17.00 Kids Swing & Dance groep 1/2
17.00-18.00 Jazzdance kids gr. 6/7/8 fast begin
18.00-19.00 Urban/Street Jazz teenage
19.00-20.00 Modern Jazz teenage
20.00-21.00 Jazzdance fast beginners
21.00-22.00 Jazzdance beginners
     
     
     
16.00-17.00 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
17.00-18.00 Acting & Dancing kids gr 5/6/7/8
18.30-19.15 B.B.B.B.
19.15-20.00 Ultimate Step Aerobics
20.00-21.00 Hip Hop fast beginners
21.00-22.00 Hip Hop intermediate
W
O
E
N
S
D
A
G
09.00-09.45 Peuterdans 2,5 tot 3,5 jaar
09.45-10.30 Peuterdans 3 tot 4 jaar
     
13.00-14.00 Tapdance kids fast beginners
14.00-15.00 Modern Jazz kids groep 6/7/8
15.00-16.00 Klassiek ballet kids groep 6/7/8
16.00-17.00 Tapdance kids groep 3/4/5
17.00-18.00 Tapdance kids groep 6/7/8
18.00-19.00 Tapdance teenage
19.10-19.55 Ultimate Ballet Workout
20.00-21.00 DIVA Dance 14+ (nieuw)
21.00-22.00 Lyrical Jazz
09.00-09.45 ZUMBA
09.45-10.30 Total Body Work-out
     
13.00-14.00 A.D.V- kinds groep 1/2
14.00-15.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
15.00-16.00 Acting & Dancing kids gr 5/6/7/8
16.00-17.00 Street/HipHop kids groep 7/8
17.00-18.00 Jazzdance teenage
18.00-19.00 Street/HipHop teenage
19.10-19.55 SPINNING
20.00-20.45 Just Dance! Fast beginners
21.00-22.00 Street/HipHop volwassenen
     
11.00-11.45 Senioren Fit & Fun 60
     
13.00-14.00 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
14.00-15.00 Street/HipHop kids groep 5/6/7
15.00-16.00 DIVA Dance kids gr 4/5/6 (nieuw)
16.00-17.00 Street/HipHop kids groep 3/4 
17.00-18.00 Street/HipHop gr 5/6/7/8 fast begin
18.00-19.00 DIVA Dance kids gr 6/7/8 (nieuw)
19.15-20.00 Total Body Workout
20.00-20.45 ZUMBA
20.45-21.30 Functional Workout
D
O
N
D
E
R
D
A
G
     
10.45-11.00 Buik Spier Kwartier/Make your Abs burn!
     
16.00-17.00 Klassiek ballet kids gr. 6/7/8
17.00-18.00 Wedstrijd team kids; Talent Class jazz/show/modern
18.00-19.00 Lyrical Jazz teenage (nieuw)
19.00-20.00 Irish Tapdance kids fast beginners
20.00-21.00 Irish Tapdance beginners div leeftijden
21.00-22.00 Irish Tapdance volwas. fast begin.
09.00-09.45 Combi-les
09.45-10.30 Fit & Fun
10.30-11.30 Hatha Yoga
     
16.00-17.00 Voorselectie DP Jazzdance 4/5/6
17.00-18.00 Jazzdance kids groep 6/7/8
18.00-19.00 Afro Jazz kids groep 5/6/7/8 
19.00-20.00 Dance Mix 14+ (nieuw)
20.00-21.00 High Heels Dance Class teens t/m volwassen
21.00-22.00 Lyrical Jazz beginners 15+
     
     
     
     
16.00-17.00 A.D.V. kids groep 1/2
17.00-18.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
18.00-19.00 Modern Jazz kids groep 5/6/7
19.00-20.00 Klassiek ballet fast beginners + spitzen
20.00-21.00 Disco Workout (nieuw)
     
V
R
IJ
D
A
G
10.00-11.00 Easy Dance Class 4 mommy’s
     
16.00-17.00 Voorselectie DP klassiek ballet
17.00-18.00 DP kids selectie Klassiek ballet
18.00-19.00 Universal kids; Talent Class HipHop/Contemporary
19.00-20.30 Dance Pioneer teenage Dance Class
20.30-21.30 Contemporary Class 14+ (nieuw)
09.00-10.00 Total Body Workout
10.00-10.45 SPINNING
     
17.00-18.00 Urban Comtemporary kids 5/6/7/8
18.00-19.00 Urban Contemporary Teenage
19.00-20.30 Dance Pioneer Adults Dance Class
20.30-22.00 Top Talent Dance Class DPFC
10.00-11.00 Pilates
     
16.00-17.00 ADV kids selectie
17.00-18.00 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
18.00-19.00 Show & Musical les kids gr. 6/7/8
19.00-20.00 Dance Pioneer kids Dance Class
 
Z
A
09.00-10.00 Jazzdance kids groep 3/4
10.00-11.00 A.D.V. kids groep 1/2
11.00-12.00 Klassiek ballet fast beginners 14+
12.00-13.00 Voorselectie DP kids Tapdance
13.00-14.00 Dance Pioneer kids sel. Tapdance
14.00-15.00 Clipdance kids groep 4/5/6 (nieuw)
     
09.45-10.45 B.B.B.B
11.00-12.00 A.D.V. kids groep 1/2
12.00-13.00

Street/HipHop kids groep 3/4/5

13.00-14.00 Street/HipHop kids groep 6/7/8
14.00-15.00 Boys Class groep 4/5/6
15.00-16.00 Boys Class groep 7/8 + teenage
09.00-10.00 A.D.V. kids groep 1/2
10.00-10.45 Peuterdans 3 tot 4 jaar
11.00-12.00 Jazzdance kids gr 3/4/5
12.00-13.00 Kids Swing & Dance groep 1/2
13.00-14.00 Acting & Dancing kids gr. 3/4/5/6
14.00-15.00 Modern Jazz kids gr 7/8 fast begin
15.00-16.00 Jazzdance kids gr 5/6/7/8 fast begin
   
Z
O
09.00-10.00 A.D.V. kids groep 1/2
10.00-11.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
11.00-12.00 Jazzdance kids groep 6/7/8
     
13.30-15.30 Kinder Dans Thema Feest!
     

09.15-10.15 Combi-les
10.15-11.15 Barbell Workout
12.30-13.30 DPFC Demo/Wedstrijd team UNIVERSAL
13.30-15.30 Repetities/trainingen
     
     
   

     
     
11.15-12.15 Clipdance kids groep 6/7/8 (nieuw)