Lesrooster


KERST lesrooster DPFC 2017/2018


Het KERST rooster geldt van zaterdag 23 december 2017 tm zondag 7 januari 2018

klik HIER voor het rooster


Klik HIER voor de afwijkende openingstijden
Klik HIER voor de 2de kerstdag en de X-mas workout

Vanaf maandag 8 januari 2018 hanteren wij weer de normale openingstijden en zal ons uitgebreide groepslessen rooster weer van start gaan.


Onze lesrooster voor het seizoen 2017-2018

       
( start vanaf maandag 21 augustus 2017 )
        ( = Dans )     ( = Sport )

 

     

Zaal 1
(Downstairs since 1987)

Zaal 2
(Upstairs since 1997)
Zaal 3
(Upper parkside since 2006)
M
A
A
N
D
A
G
09.15-10.00 Disco Workout  (nieuw)
10.00-11.00 Easy Dance Class 4 mommy’s
     
     
16.00-17.00 Streetdance/Urban kids gr 3/4/5
17.00-18.00 Klassiek ballet kids groep 5/6/7
18.00-19.00 Klassiek ballet begin. teens t/m volw.
19.00-20.00 Easy Dance Class for Everyone
20.00-21.00 Afro Jazz 14+ / volwassenen
21.00-22.00 Urban/Street Jazz beginners
09.15-10.00 B.B.B.
10.00-10.45 Fit & Fun
10.45-11.00 Buik Spier Kwartier/Make your Abs burn!
     
     
16.00-17.00 JUMPING-Dance kids gr 4 t/m 8
17.00-18.00 DIVA Dance gr 8 + teenage (new)
18.00-19.00 Street/HipHop teenage
19.00-20.00 Street/HipHop 14+ / volwassenen
20.00-20.45 JUMPING-Fitness
20.50-21.35 Functional Workout
     
     
     
     
     
     
17.00-18.00 Street/HipHop kids groep 6/7
18.00-19.00 Street/HipHop groep 8
19.00-19.45 Pilates
19.45-20.30 Ultimate Ballet Workout (nieuw)
D
I
N
S
D
A
G
10.00-10.45 BodyART Stretch
10.45-11.30 Ultimate Ballet Workout (nieuw)
     
16.00-17.00 Klassiek kids gr 5/6/7/8 fast begin
17.00-18.00 Show & Musical les kids 3/4/5
18.00-19.00 Klassiek ballet teenage
19.00-20.00 Klassiek ballet beginners
20.00-21.00 Just Dance! Beginners (nieuw)
21.00-22.00 Modern Jazz fast beginners
09.15-10.00 Total Body Workout
     
     
16.00-17.00 Kids Swing & Dance groep 1/2
17.00-18.00 Jazzdance kids gr. 6/7/8 fast begin
18.00-19.00 Urban/Street Jazz teenage
19.00-20.00 Modern Jazz teenage
20.00-21.00 Jazzdance fast beginners
21.00-22.00 Jazzdance beginners
     
     
     
16.00-17.00 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
17.00-18.00 Acting & Dancing kids gr 5/6/7/8
18.30-19.15 B.B.B.B.
19.15-20.00 Ultimate Step Aerobics
20.00-21.00 Hip Hop fast beginners
21.00-22.00 Hip Hop intermediate
W
O
E
N
S
D
A
G
09.00-09.45 Peuterdans 2,5 tot 3,5 jaar
09.45-10.30 Peuterdans 3 tot 4 jaar
     
13.00-14.00 Tapdance kids fast beginners
14.00-15.00 Modern Jazz kids groep 6/7/8
15.00-16.00 Klassiek ballet kids groep 6/7/8
16.00-17.00 Tapdance kids groep 3/4/5
17.00-18.00 Tapdance kids groep 6/7/8
18.00-19.00 Tapdance teenage
19.10-19.55 Ultimate Ballet Workout
20.00-21.00 DIVA Dance 14+ (nieuw)
21.00-22.00 Lyrical Jazz
09.00-09.45 ZUMBA
09.45-10.30 Total Body Work-out
     
13.00-14.00 A.D.V- kinds groep 1/2
14.00-15.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
15.00-16.00 Acting & Dancing kids gr 5/6/7/8
16.00-17.00 Street/HipHop kids groep 7/8
17.00-18.00 Jazzdance teenage
18.00-19.00 Street/HipHop teenage
19.10-19.55 SPINNING
20.00-21.00 Just Dance! Fast beginners
21.00-22.00 Street/HipHop volwassenen
     
11.00-11.45 Senioren Fit & Fun 60
     
13.00-14.00 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
14.00-15.00 Street/HipHop kids groep 5/6/7
15.00-16.00 DIVA Dance kids gr 4/5/6 (nieuw)
16.00-17.00 Street/HipHop kids groep 3/4 
17.00-18.00 Street/HipHop gr 5/6/7/8 fast begin
18.00-19.00 DIVA Dance kids gr 6/7/8 (nieuw)
19.15-20.00 Total Body Workout
20.00-20.45 ZUMBA
20.45-21.30 Functional Workout
D
O
N
D
E
R
D
A
G
     
10.45-11.00 Buik Spier Kwartier/Make your Abs burn!
     
16.00-17.00 Klassiek ballet kids gr. 6/7/8
17.00-18.00 Wedstrijd team kids; Talent Class jazz/show/modern
18.00-19.00 Lyrical Jazz teenage (nieuw)
19.00-20.00 Irish Tapdance kids fast beginners
20.00-21.00 Irish Tapdance beginners div leeftijden
21.00-22.00 Irish Tapdance volwas. fast begin.
09.00-09.45 Combi-les
09.45-10.30 Fit & Fun
10.30-11.30 Hatha Yoga
     
16.00-17.00 Voorselectie DP Jazzdance 4/5/6
17.00-18.00 Jazzdance kids groep 6/7/8
18.00-19.00 Afro Jazz kids groep 5/6/7/8 
19.00-20.00 Easy Dance Class 4 Everyone (nieuw)
20.00-21.00 High Heels Dance Class teens t/m volwassen
21.00-22.00 Lyrical Jazz beginners 15+
     
09.45-10.30 Barbell Workout (nieuw)
     
     
16.00-17.00 A.D.V. kids groep 1/2
17.00-18.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
18.00-19.00 Modern Jazz kids groep 5/6/7
19.00-20.00 Klassiek ballet fast beginners + spitzen
20.00-21.00 Disco Workout (nieuw)
     
V
R
IJ
D
A
G
10.00-11.00 Easy Dance Class 4 mommy’s
     
16.00-17.00 Voorselectie DP klassiek ballet
17.00-18.00 DP kids selectie Klassiek ballet
18.00-19.00 Universal kids; Talent Class HipHop/Contemporary
19.00-20.30 Dance Pioneer teenage Dance Class
20.30-21.30 Contemporary Class 14+ (nieuw)
09.00-10.00 Total Body Workout
10.00-10.45 SPINNING
     
17.00-18.00 Urban Comtemporary kids 5/6/7/8
18.00-19.00 Urban Contemporary Teenage
19.00-20.30 Dance Pioneer Adults Dance Class
20.30-22.00 Top Talent Dance Class DPFC
10.00-11.00 Pilates
     
16.00-17.00 ADV kids selectie
17.00-18.00 Klassiek ballet kids groep 3/4/5
18.00-19.00 Show & Musical les kids gr. 6/7/8
19.00-20.00 Dance Pioneer kids Dance Class
 
Z
A
09.00-10.00 Jazzdance kids groep 3/4
10.00-11.00 A.D.V. kids groep 1/2
11.00-12.00 Klassiek ballet fast beginners 14+
12.00-13.00 Voorselectie DP kids Tapdance
13.00-14.00 Dance Pioneer kids sel. Tapdance
14.00-15.00 Clipdance kids groep 4/5/6 (nieuw)
     
09.45-10.45 B.B.B.B
11.00-12.00 A.D.V. kids groep 1/2
12.00-13.00

Street/HipHop kids groep 3/4/5

13.00-14.00 Street/HipHop kids groep 6/7/8
14.00-15.00 Boys Class groep 4/5/6
15.00-16.00 Boys Class groep 7/8 + teenage
09.00-10.00 A.D.V. kids groep 1/2
10.00-10.45 Peuterdans 3 tot 4 jaar
11.00-12.00 Jazzdance kids gr 3/4/5
12.00-13.00 Kids Swing & Dance groep 1/2
13.00-14.00 Acting & Dancing kids gr. 3/4/5/6
14.00-15.00 Modern Jazz kids gr 7/8 fast begin
15.00-16.00 Jazzdance kids gr 5/6/7/8 fast begin
   
Z
O
09.00-10.00 A.D.V. kids groep 1/2
10.00-11.00 Jazzdance kids groep 3/4/5
11.00-12.00 Jazzdance kids groep 6/7/8
     
13.30-15.30 Kinder Dans Thema Feest!
     

09.15-10.15 Combi-les
10.15-11.15 Barbell Workout
12.30-13.30 DPFC Demo/Wedstrijd team UNIVERSAL
13.30-15.30 Repetities/trainingen
     
     
   

     
     
11.15-12.15 Clipdance kids groep 6/7/8 (nieuw)